Aktualności

Komunikat w sprawie obecnie panującej pandemii

KOMUNIKAT ZARZĄDU SPÓŁKI PRZEDSIĘBIORSTWA OBROTU WYROBAMI HUTNICZYMI

CENTROSTAL S.A. Z SIEDZIBĄ W KIELCACH

W SPRAWIE ROSNĄCEGO ZAGROŻENIA PANDEMIĄ

Uprzejmie informujemy, że w związku z rosnącym zagrożeniem pandemią koronawirusa, Zarząd Spółki pod firmą Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi CENTROSTAL S.A. z siedzibą w Kielcach do dnia 31 marca 2020 r. wprowadza następujące zasady obsługi klienta:

  1. Ogranicza się dostęp osobisty klientom, dostawcom. Wszelkie sprawy będą załatwiane drogą telefoniczną oraz z wykorzystaniem poczty elektronicznej.
  2. Kontakty osobiste ogranicza się wyłącznie do przypadków szczególnie uzasadnionych, niecierpiących zwłoki.
  3. Kontakty osobiste z klientami będą możliwe wyłącznie w sprawach nagłych i będą się ograniczały do przekazania pilnych dokumentów, wniosków itp. Prosimy o zachowanie następujących środków ostrożności:
    1. Odpowiednia odległość w kontaktach osobistych,
    2. Niepodawanie ręki,
  4. Nadto pracownik obsługi klienta w przypadku klienta z jakimikolwiek objawami chorobowymi budzącymi uzasadnione podejrzenia zakażenia koronawirusem może odmówić jego obsługi.

Nadto prosimy Klientów, Dostawców, aby w przypadku objawów chorobowych budzących uzasadnione podejrzenia zakażenia koronawirusem byli zaopatrzeni w maseczki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jednakże mając na uwadze zagrożenie życia i zdrowia Władze Spółki są zmuszone do wprowadzenia nadzwyczajnych środków ostrożności.

Nasi Pracownicy uczynią wszystko co w swojej mocy, aby zachować ciągłość realizacji zamówień.

W zakładce -> Firma -> Do pobrania -> instrukcja co należy robić aby ograniczyć ryzyko zachorowania.