Kariera

Zgoda:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi „Centrostal” S.A. z siedzibą w Kielcach w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi „Centrostal” S.A. z siedzibą w Kielcach w celu realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.

Pracownik magazynowy

Pabianice

Zwiń

Rozwiń

Miejsce pracy:

Pabianice

Zakres obowiązków:

Prace załadunkowo – wyładunkowe.

Wymagania:

Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego.

Kontakt:

damian.walesa@centrostal-kielce.pl

tel.: 42 22-52-958 lub 42 22-52-959

Operator maszyn zbrojarskich

Kielce - Zakład Produkcji Zbrojeń Budowlanych

Zwiń

Rozwiń

1. Cięcie i gięcie elementów zbrojarskich
2. Obsługa maszyn sterowanych komputerowo
3. Praca w układzie zmianowym
4. Dbałość o prawidłowy stan techniczny maszyn i urządzeń będących na stanie Zakładu.

Wymagania:

1. Umiejętność obsługi maszyn zbrojarskich ręcznych i komputerowych(możliwość przeszkolenia)
2. Mile widziane uprawnienia na suwnice sterowane z poziomu roboczego
3. Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

1. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
2. Możliwość zdobycia uprawnień(suwnice ,wózki widłowe)
3. Stabilność zatrudnienia
4. Regularne i pewne wynagrodzenie oparte o system motywacyjny

Kontakt:

lukasz.lasek@centrostal-kielce.pl

tel.: 508 238 740

Pracownik produkcyjny

Zwiń

Rozwiń

Firma zatrudni osoby do pracy w Zakładzie Produkcji Zbrojeń Budowlanych w Kielcach
do produkcji zbrojenia budowlanego i innych prac około produkcyjnych.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w w/w pracy.

Kontakt:

tel.: 41 34 90 651, 41 34 90 547

Obowiązek informacyjny
  • Administratorem Danych jest Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi „Centrostal” S.A. z siedzibą w Kielcach, ul. Zagnańska 151, 25-563 Kielce, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Kielcach,X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 000050165, NIP 6571031020 o kapitale zakładowym 4.851.820,00 zł.
  • Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnegona podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • Dane osobowe będą udostępniane pracownikom Administratora biorących udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
  • Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które:
    1. są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa lub
    2. świadczą na rzecz Administratora usługi wymagające uzyskania dostępu do danych lub
    3. są objęte zakresem powyższej zgody.
  • Dane osobowe będą przechowywane przez okres 36 miesięcy liczonych od końca roku, w którym je uzyskano.
  • Ma Pan/Pani prawo do:
    1. dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    2. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    3. przenoszenia danych,
    4. cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
    5. wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  • W celu realizacji w/w praw należy wysłać maila na adres: iod@centrostal-kielce.pl
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji;
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.