Kariera

Prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883).

Operator maszyn zbrojarskich

Kielce - Zaklad Produkcji Zbrojeń Budowlanych

Zwiń

Rozwiń

Miejsce pracy:

Zakres obowiązków:

1. Cięcie i gięcie elementów zbrojarskich
2. Obsługa maszyn sterowanych komputerowo
3. Praca w układzie zmianowym
4. Dbałość o prawidłowy stan techniczny maszyn i urządzeń będących na stanie Zakładu.

Wymagania:

1. Umiejętność obsługi maszyn zbrojarskich ręcznych i komputerowych(możliwość przeszkolenia)
2. Mile widziane uprawnienia na suwnice sterowane z poziomu roboczeg
3. Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

1. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
2. Możliwość zdobycia uprawnień(suwnice ,wózki widłowe)
3. Stabilność zatrudnienia
4. Regularne i pewne wynagrodzenie oparte o system motywacyjny

Kontakt:

lukasz.lasek@centrostal-kielce.pl

tel.: 508 238 740

Pracownik produkcyjny

Kielce - Zakład Produkcji Zbrojeń Budowlanych

Zwiń

Rozwiń

Firma zatrudni osoby do pracy w Zakładzie Produkcji Zbrojeń Budowlanych w Kielcach
do produkcji zbrojenia budowlanego i innych prac około produkcyjnych.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w w/w pracy.

Kontakt:

tel.: 41 34 90 651, 41 34 90 547